Про компанію

 

          Історія компанії "МедСтар" бере початок із 2005 року, коли ми займалися реалізацією тоді ще так поширених і, зрештою, єдиних дезсередників - хлорного вапна та хлораміну. Але оскільки приготування робочих розчинів із даних деззасобів потребувало надзвичайно багато часу, витрат та зусиль, повстало питання про реалізацію більш дієвих дезсередників, що були б ефективнішими та простішими у використанні. Саме тоді і було прийняте рішення про налагодження прямих контактів із світовими виробниками дезінфікуючих засобів та їх офіційними трейдерами, такими як "Боде", "Др.Шумахер", "Лізоформ", "Дюр Дентал", "Лабораторія Аніос" та інші.

          В той час компанія налічувала лише 2-ох чоловік, які не покладаючи рук разом працювали день та ніч на благо та розвиток львівської медицини, водночас фірма  розширювалась та набирала все більше та більше обертів. Зараз компанія набуває нового розквіту та налічує вже 8 чоловік. Кожен із працівників сумлінно виконує свою роботу та відповідально ставиться до виконання своїх службових обов'язків. На сьогоднішній день у прайсі ТзОВ "МедСтар" є великий вибір деззасобів для різних галузей. Організація "МедСтар" співпрацює як із приватними  так і з бюджетними установами. Ключовими позиціями сьогодні являються товари "Лабораторії Аніос" (засоби дезінфекції з Франції, що завдяки високій якості витримують навіть найжорсткішу конкуренцію і по усім параметрам виходять на перше місце!)

           В активі фірми велика кількість нагород та премій за проведені презентації, тренінги, медичні консиліуми та консультації. Щорічно компанія разом з "Лабораторією Аніос" та фірмою "Боде", що займає перше місце в Європі по виробництву дезсередників, успішно приймає участь у стоматологічній виставці "ГалМед", де широко презентує свою якісну продукцію та наводить прямі контакти із все більшою кількістю постачальників та відомих виробників зі світовими іменами.

           Також компанія займається реалізацією різноманітних товарів медичного та хірургічного призначення, починаючи від великої стаціонарної апаратури та закінчуючи медичними та стоматологічними розхідними матеріалами.

           На сьогодні маємо обширну дистриб'юцію по місту Львову та по всіх, без виключення, областях (через прямі контакти із покупцями, або за допомогою перевізника). Троє висококваліфікованих менеджерів-консультантів завжди раді прийти Вам на допомогу в плані поради із вибору та користування найоптимальнішого для Вас дезсередника.

           Теперішня клієнтська база ТзОВ "МедСтар" налічує близько 1500 покупців і невпинно і стрімко збільшується і доповнюється практично щодня. Нашими дезінфікуючими засобами користуються міські та обласні лікарні, стоматологічні клініки, медичні установи різного призначення, салони краси,  оздоровчі комплекси, заклади громадського харчування, ресторани, спортивні зали, санаторії та бази відпочинку, школи та дитячі садки, готелі та хостели тощо.

           Враховуючи багаторічний досвід ми вміємо працювати з нашими клієнтами, пропонуючи  їм найвигідніші умови та гнучку систему знижок і зробимо все, щоб знайомство із ТзОВ "МедСтар" на залишило Вас байдужими, натомість зробило Вас добрими друзями та постійними клієнтами компанії, в якій Вам завжди будуть раді.

НАШ ДЕВІЗ: "ЯКІСНА ДЕЗІНФЕКЦІЯ - ЗДОРОВА НАЦІЯ!"